30 Ağustos 2015 Pazar

Bir süredir işyerimdeki problemlerle başa çıkmaya çalıştığımdan siteme yeterince zaman ayıramadım ve sizleri tarifsiz bıraktım.


Gerçi diğer sitelerimde yayınsız kaldı bu süreçte. İnanın ki cok kötü bir süreçten geçtim ve yeni yeni kendime gelmeye başlıyorum. Süreç tamamlandığında detaylı bilgiyi ve arkamızda önümüzde dönen olaylar hakkında da sizlerle dertleşeceğim inşallah.Yaklaşık bi 10 gün önce çok kötü bir ruh hali ile psikiyatristin kapısını çaldım. Bi çanta ilaçla birlikde birde 10 günlük istirahat ve bir çanta nasihatle beni içinde bulunduğum durumdan kurtarmak için annemlere yani balıkesire gitmeye ikna etti. Ne yazık ki orada da 4-5 gün kadar durup avukat görüşmeleri yapmak için Ankara ya döndüm. Hakkımda hayırlısı olsun Rabbim haksızlığın karşısında durma gücü versin.Balıkesir gerçekten çok güzel bir il , Ankara ya bakılarak gezilecek görülecek bir çok yeri var. 


Biz bu gittiğimde kayınvalidemle birlikte gittik. Eşim beni bu ruh hali ile yalnız bırakmak istemedi. Annemlerde bizi ağırlamak için ellerinden geleni fazlasıyla gösterdiler. Günlük planlarından biri Hasan Boğuldu Şelalesi idi. Nehirin içine atılmış piknik masalarında mangalımızı yakdık ayaklarımız bız gibi suyun içindeyken . Kendi hazılradığımız ızgaralarımızı afiyetle yedik. Kardeşimle şelalede  buz gibi suda yüzdükde.  Balıkesire yolu düşenlerin mutlaka uğraması gereken yerlerden biri bence.Birgünse akşam sahile çay içmeye gittik. Yine harika ve bakir bir manzara eşliğinde lezzetli demleme çayın keyfine güzel bir sohbet eşiliğinde vardık.
Pazarları çok büyük ve hemen hemen hergün yakın bir yerde pazar var. Bu çok hoşuma gitti çünkü sürekli taze sebze meyve yiyebiliyorsunuz. Hele kış hazırlıklarının hız kazandığı şu dönemlerde domatesler biberler pazarlarda yığın yığın.


Ben en çok maydonos gibi demetler halinde satılan cin biberlere şaşırdım. Pazarda satılan ekşi mayalı köy ekmekleride çok lezzetliydi.
Sonraki Yazı
En Yeni Yayındasınız.
Önceki Yazı
Önceki Kayıt

0 yorum:

Yorum Gönder

Bırakdığınız her yorum benim için çok önemli ve özel . Teşekkür ederim <3